Тарифний план кабельного цифрового телебачення "Viasat Premium HD/SD"

Преміальний канал TV1000 Premium HD складається переважно з телевізійних прем'єр новітніх голлівудських фільмів, відзначених престижними нагородами. Якщо ви стежите за новинками в світі кіно, хочете провести затишний вечір з родиною за переглядом якісного фільму, або влаштувати кіно-вечірку з друзями - TV1000 Premium HD - те, що вам потрібно! Побалуйте себе неймовірною якістю зображення та звуку!

Преміальний канал TV1000 Megahit HD представляє новітні блокбастери і найбільші кінофраншизи (фільми, що складаються з декількох частин) голлівудського кінопрокату, а також телевізійні прем'єри кращих російських фільмів. Вас чекають лідери касових зборів Росії та США, картини за участю видатних акторів - володарів численних премій, захоплюючі кінохіти останніх років, що підкорили серця глядачів у всьому світі. Канал, який відкриє для вас дивовижні чарівні світи і віднесе подалі від усіх проблем.

Канал TV1000 Comedy HD присвячений першокласним комедіям, здатним змінити ваш настрій виключно в кращу сторону в будь-який час дня і ночі. Цей канал - найкращі ліки від хандри! Якщо ви втомилися за день і мрієте відвернутися від обтяжливих думок або хочете провести вихідні в піднесеному стані духу; якщо ви любите і цінуєте відмінне почуття гумору, а також жити не можете без кращих комедійних акторів сучасності, які здатні викликати напад заразливого сміху однією своєю присутністю на екрані, тоді TV1000 Comedy HD - те, що лікар прописав!

 

Даний тарифний план доступний за умови підключення до послуги «Інтернет+ТБ» (Тарифний план «Преміальний» або «Елітний»)

Назва пакету

Viasat Premium HD/SD

Кількість каналів в пакеті 3
Щомісячна абонентна плата 45 грн.
↑  ↑  ↑